Talnet otevírá nový ročník inovovaných T-kurzů

Projekt Talnet, který nabízí online a kombinované aktivity všem mladým zájemcům o témata přírodních věd a techniky, otevírá T-kurzy pro ročník 2012 – 2013. Pokud vás zajímají témata jako: astronomie, co nám říká fyzika o dějích v atmosféře, molekulární genetika, proč nám chutná, jak vytvořit inteligentní počítačovou grafiku, co vyplývá z teorií relativity, nebo vás baví domácí chemické experimenty, pak je Talnet pro vás tou správnou volbou.

Nově se lze přihlásit i pouze do jednoho pololetního bloku, což ocení například letošní maturanti nebo ti, kdo váhají, zda se jim bude dostávat času. Seminární práci je možné psát i po podzimních kurzech - není tedy nutné čekat na jarní část s tématem, které jste probrali již na podzim.

Různě lze též kombinovat jednotlivé bloky T-kurzů. Pouze některé T-kurzy požadují absolvování nejprve prvního a potom druhého bloku a dva T-kurzy jsou nedělitelné.

Mezi tematické novinky patří T-kurz Atmosféra a oceány. Rozšířen je i loni oblíbený kurz Proč nám chutná o témata potravinářské chemie, a další.

Více informací včetně anotace kurzů a přihlášky najdete na: http://www.talnet.cz